1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Payoneer gateway ili drug payment service za kaj nas za fizicko lice

Дискусија во форумот 'WordPress' започната од Kompir, 12 oктомври 2019.

 1. Kompir

  Kompir
  Intern

  1
  0
  11 oктомври 2019
  Машко
  Dali nekoj znae payment service so gateway za fizicko lice?
   

Сподели

Вчитување...