• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Патот на парите

  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Уште еднаш преку К-15 ке презентирам добра бизнис лекција... како се вртат парите :)))

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=CzsDqP1-_eQ&feature=related"]YouTube - K-15 12[/ame]
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,763
Мислења
850,111
Членови
29,466
Најнов член
ninobass
На врв Дно