• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Particle Illusion (Magic or Reality?)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Како ви се допаѓаат двеве клипчиња што ги спастрив во ParticleIllusion.
Немам асална камера па морав со мобилен да го снимам првото.

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=VMf-0tujs0Y[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=W8XHzKY2CkA[/ame]
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
Најс најс, само треба да се поработ, особено второто! И зашо на првото клипче ти се гаси мониторот кога ке се телепортираш?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,500
Мислења
845,533
Членови
29,303
Најнов член
DripOrDrown
На врв Дно