1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Parallels Desktop Pro Edition for Mac - 1 Year License

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Martinovski, 20 Февруари 2020.

 1. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
  [​IMG]

  За тие што знаат што е Parallels, 1 Year License.

  Ви давам код, си го активирате на вашиот акаунт и слободно може да се користи во рок од една година. (Pro Edition)

  Цена - 4000
   

Сподели

Вчитување...