Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Panzerglass Samsung S24

makisk

Intern
3 јануари 2013
3
7
Skopje
makisk додаде нов оглас:

Panzerglass Samsung S24 - 800 ден.

Здраво дечки.
Продавам оригинал Panzerglass за Samsung S24. Ми пратија погрешна нарачка преку eBay. Отворена е кутијата, но не е одлепена фолијата од стаклото (не е употребено)
Цена: 800 денари или предложете цена.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.218
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно