• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Панки уапсен поради фалсификување на кредитни картички!?

Статус
Затворена за нови мислења.

<<ExeCutoR>>

Intern
16 април 2007
132
2
Еј доста КУКУ ЛЕЛЕ, еј ѓаволи те зеле, еј кажи кажи ДА, ЕВЕТИ ГО НА хахахах
сами си ја испеаа песната
хахаха
 

paneval

Intern
2 март 2008
178
1
Pa si go baral, taka?
Od sekogas kruzea muzbeti za negovite matni biznisi, ociglednjo kade imalo chad ima i ogan.

Kriminalot ne se isplaka, razmislete!!!
:bravo:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Pa si go baral, taka?
Od sekogas kruzea muzbeti za negovite matni biznisi, ociglednjo kade imalo chad ima i ogan.
hmmmz.. E koj se tie matni biznisi? Osven so tie natovcite druga prikazna nema od taa oblast.. I Sepak za natovcite beshe potpolno vo pravo.. Kako shto imashe i togashna izjava, tie go maltretirale nego pa pa shoznam jas drugo...Sepak beshe vo pravo..
Toa mu beshe prvo delo, a ova e vtoro.. drug maten biznis kaj nego neveruvam deka ima..

Kriminalot ne se isplaka, razmislete!!
!
Nemora da znachi..:tainstven:
:LOL:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Of topic!
@BoXeR

Избегнувај да постираш повеќе мислења едно под друго. Доколку нешто сакаш да дополнеш на претходниот пост, користи ја опцијата Измени (ја имаш на секој твој пост, во десниот долен дел од постот) и на тој начин ќе го дополниш мислењето. :bye1:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,741
Мислења
856,513
Членови
29,744
Најнов член
itisoktodance
На врв Дно