• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Панки уапсен поради фалсификување на кредитни картички!?

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

sstefan

Intern
10 декември 2007
73
0
Frontmenot na grupata kuku lele e uapsen vo grcija poradi falsifikuvanje kreditni karticki . Panki so dobro organizirana grupa od dvaesetmina luge nekolkupati gi praznele bankomatite vo Italija po sto e organizirana medjunarodna poternica. Deneska toj bese spektakularno uapsen . ako znae nekoj nesto povece neka pise .
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

sstefan

Intern
10 декември 2007
73
0
dobro de neka izmenat adminite . p.s. pozdrav do panki . sega ke svati konacno sto znaci KUKU LELE
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Претепа натовци, фалсификувал кредитни, што е следно?
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
hmmmmz.. Nekako za natovcite i go opravduvam.. neznam zoshto ama sepak ni malce ne mi smeta :)
A dodeka pak za ova ne ochekuvav.. No toa e toa..
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Значи крај со дуетот КУКУ ЛЕЛЕ. А баш добри журки правеа. :ermm:
Навистина неочекувано нешто од човек од шоу-бизнисот. Но ете, и тоа се случува.
Се прашувам што си мисли сега Панки. Дали вредеше? :rolleyes:
 

^Predator

Intern
12 март 2008
293
18
Незнам како му се свирело по тезги, пеејќи и свирејќи на секоја будала, кога ваму зема милиони долари!?:seesaw:
 

newpain01

Intern
24 јануари 2008
248
0
:ermm: знам дека имаше случај каде на човекот му земаа кола, куќа и се што имаше за да ги надокнадат украдените пари и човекот уште е у затвор, веќе 10 години
 

newpain01

Intern
24 јануари 2008
248
0
дада а и не е само италијанската, туку и германската полиција го барала, така да...наебал:))
 

goodboy

Intern
12 јануари 2008
849
21
negovite deca braka vnuci ....ke ziveat mozebi od ovie pari toj sto gi ukral
pa mozebi e vredelo :bye1:
 
M

Mr.Alien

Гостин
ПОСТЕЛА ЖЕЕЕЕЕЕШКА НЕК' ТИ Е - даска затворска! :LOL:.

(По музика на "Кучка")
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,741
Мислења
856,513
Членови
29,744
Најнов член
itisoktodance
На врв Дно