1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Подарувам Панцир нано фолија P9 lite

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Daniel86, 19 ноември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,676
  6,912
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  На Speedster и Deksa им се допаѓа ова.
 2. bicikle

  bicikle
  On your way to fame

  1,678
  784
  3 Март 2018
  Би се напасирала на А10 самсунг? Ако да, и ако не се јави никој може да ја земам...
   
 3. Steam.

  Steam.
  On your way to fame

  710
  642
  31 Мај 2011
  поголем е а10ката, мала е за него фолијава
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,676
  6,912
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Стриктно е само за p9 lite, не пасува на ништо друго, не е ова куртон ебаго :D
   
  На Vlecka, krashot, Tenny и уште 8 други им се допаѓа ова.
 5. bicikle

  bicikle
  On your way to fame

  1,678
  784
  3 Март 2018
  За 2mm не е проблем, на 6А редми од Ј2 имав стаено, топ си дојде xD е за 2 цм е проблем :D
   
 6. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,451
  1,886
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.
  ^ Море и за 2mm некогаш е проблем. Питај било која жена.
   
  На RoninMK и Avid им се допаѓа ова.
 7. bicikle

  bicikle
  On your way to fame

  1,678
  784
  3 Март 2018
  Дум немал такви поплаки ,xD
   
  На tupacan и Avid им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. wolverine
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,092
 2. Pece Elektronika
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  4,187
 3. spiritBreaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  417
 4. mihovkris
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  365
 5. Krk198
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  555
Вчитување...

Сподели

Вчитување...