• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Panasonic VS3

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

kosista

Intern
11 мај 2007
1
0
Mi treba Data kabel za Panasonic VS3 telefon. Kade mozam da kupam i kolku kosta ?
 

mkhost

Intern
6 април 2007
14
0
mkhost.com
Mi treba Data kabel za Panasonic VS3 telefon. Kade mozam da kupam i kolku kosta ?
Здраво,
Побарај во „Видео Дата“ мислам дека се викаше продавницата за делови за мобилни во Скопје кај Веро во Карпош. Таму имале поддршка за Panasonic VS3. Мене ми треба капаче за истиот, така да ако отидеш пред мене прашај колку пари е и дали имаат.
Благодарам.
 

vrujan

Intern
3 мај 2007
20
0
ia sansi da go najdis tamu no za koja cena neznam ama na bitpazar sekako i toa za 300 den.baraj go dukanot na (AJRO) za mob.galanterija i rez.delovi
 

GokoMKD

Intern
14 април 2007
39
0
Каде може да симна некој програми слики , музика за Panasonic ??? tnx
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Па не ти требаат специјални слики и музики за панасоник сите се фаќаат...
А за програми, ако имаш јава подршка ќе бараш јава програми...
Гуглај, сигурно еден тон ќе најдеш
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,063
Членови
29,646
Најнов член
ununu
На врв Дно