1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Panasonic Sony Canon Sanyo застапништво?

Дискусија во форумот 'Дигитални апарати, камери и слично' започната од prichina, 15 Септември 2010.

 1. prichina

  prichina
  Cuda 5.5

  7,832
  5,014
  24 Мај 2009
  Машко
  Мултимедиа (Филм и Тв)
  Може да ми каже некој кај има застапништво за овие фирми,конкретно ми требаат за камери,камкордери? Да ми скратите од времето малце.. Примарно ми е Panasonic ,а разгледував исто така добри модели на Sanyo,бог знае дали има кај нас застапништво...
   
 2. bobmkd

  bobmkd
  Gaining Experience

  362
  190
  18 ноември 2008
  Машко
 3. mickeymkd

  mickeymkd
  Intern

  408
  40
  7 Јануари 2009
  Машко
  За канон ти е генел, за панасоник види распрашај се во техномаркет, можеби се и они.
   
 4. prichina

  prichina
  Cuda 5.5

  7,832
  5,014
  24 Мај 2009
  Машко
  Мултимедиа (Филм и Тв)
  Да изгледа се застапници на panasonic техномаркет ,татко ми бил онака да разгледа што има ,тоа што запишал модели ми ги донесе да ги разгледам,се им се антика некој....ќе видам ќе отидам да прашам дали може по нарачка..фала за одговорите момци :)
   

Сподели

Вчитување...