1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Panasonic KX-TG1311FX

Дискусија во форумот 'Телефонија и телеграфија' започната од shemko, 20 Февруари 2011.

 1. shemko

  shemko
  Gaining Experience

  231
  56
  15 Јули 2008
  Me интересира дали некој има ваков телефон .... ?
  јас имам проблем ..не можам никако да ја рестартирам базната станица ... по дифолт пинот е 0000- но не сака .....барав по интернет што/како ..но никако не можам да откријам како е да речам мастер-ресет .... имам упатство со телефонот ...но ништо детално нема таму ... доколку има некој инфоо - унапред благодарам .... : )
   

  Прикачени датотеки:

Сподели

Вчитување...