• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Panasonic EB-VS3

  • Ја почнал/а темата
  • #1

GokoMKD

Intern
14 април 2007
39
0
Дали некој може да ми најде,даде,прати софтвер,музика,видео. Каде може да симнам и сличо.Tnx
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,971
Мислења
853,798
Членови
29,613
Најнов член
mmx1990
На врв Дно