Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Паметни часовници

28 јануари 2017
1.857
4.167
Ресен
Зависи за каков спорт ти треба, дечково прави тестови на паметни саати и тестира heart rate во повеќе спортови:
Ако сакаш точни податоци, мерачот на сатот не игра улога бидејќи веќе имаш граден.
 

MacedonianBro

Intern
5 декември 2015
25
12
едно нешто ќе кажам,не лупајте пари доколку навистина не ви треба сериозно за прецизност и се бавите професионално. И еден што го имам како huawei band 6 i gt 2 , се супер за до 100 евра за нормално секојднение.
 

GreenRoot

On your way to fame
1 октомври 2011
1.005
962
Охрид
GreenRoot's setup  
Processor & Cooler
i5 4200U
Storage
Samsung Evo 850 240gb
RAM
8GB
Video card
AMD 8670m
Monitor
15,4''
OS
Windows 7 Home Premium

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
650
1.124
Скопје
Дечки дали некој го има Huawei Watch 3 Pro?да сподели искуство,гледав некој видеа на youtube но ми треба конктретно мислење,дали вреди за парите?
 

architect

Unstoppable
27 ноември 2008
2.441
3.510
Скопје
architect's setup  
Processor & Cooler
i7 9700k Coffe Lake / NZXT Kraken x62
Motherboard
ASRock Z390 Pro4
Storage
SSD Samsung M.2 970 EVO 250 GB / 850 EVO 250 GB / WD EZEX 1TB
PSU
Corsair HX750i 80 Plus Platinum
RAM
G.SKILL TRIDENT Z RGB 2x 8GB ddr4 3000 mhz
Video card
Asus Rog Strix Gaming RТX 3070 O8G 8GB DDR6
Case
NZXT H500i black/red
Mouse
Logitech G Pro X Superlight white / Logitech G502 RGB / Deskpad Corsair MM350 PRO XL
Keyboard
ROG STRIX SCOPE NX TKL Moonlight white
Audio
Logitech Z625 2.1 THX Speaker / Logitech G335 White
Monitor
LG 27GL850-B
OS
Windows 11 x64
Дечки дали некој го има Huawei Watch 3 Pro?да сподели искуство,гледав некој видеа на youtube но ми треба конктретно мислење,дали вреди за парите?
за парите не вреди пошто имаш нова генерација од huawei 4-та серија која ја има во мобеликс :
на е-купи ги нудат другите модели
 

Anungunrama

Gaining Experience
5 февруари 2019
181
173
Дечки дали некој го има Huawei Watch 3 Pro?да сподели искуство,гледав некој видеа на youtube но ми треба конктретно мислење,дали вреди за парите?
Вреди да, особено ако го начекаш на старо за добра цена :) Го користам на iPhone и немам поголеми замерки, а у живо за мене е смартвоч којшто изгледа најдобро. ГПСот знае да биде спор, ама веројатно зависи и од локација, не ми треба до толку таков тракинг. Само уште да му најдам повеќе каишки :)
 

architect

Unstoppable
27 ноември 2008
2.441
3.510
Скопје
architect's setup  
Processor & Cooler
i7 9700k Coffe Lake / NZXT Kraken x62
Motherboard
ASRock Z390 Pro4
Storage
SSD Samsung M.2 970 EVO 250 GB / 850 EVO 250 GB / WD EZEX 1TB
PSU
Corsair HX750i 80 Plus Platinum
RAM
G.SKILL TRIDENT Z RGB 2x 8GB ddr4 3000 mhz
Video card
Asus Rog Strix Gaming RТX 3070 O8G 8GB DDR6
Case
NZXT H500i black/red
Mouse
Logitech G Pro X Superlight white / Logitech G502 RGB / Deskpad Corsair MM350 PRO XL
Keyboard
ROG STRIX SCOPE NX TKL Moonlight white
Audio
Logitech Z625 2.1 THX Speaker / Logitech G335 White
Monitor
LG 27GL850-B
OS
Windows 11 x64
Вреди да, особено ако го начекаш на старо за добра цена :) Го користам на iPhone и немам поголеми замерки, а у живо за мене е смартвоч којшто изгледа најдобро. ГПСот знае да биде спор, ама веројатно зависи и од локација, не ми треба до толку таков тракинг. Само уште да му најдам повеќе каишки :)
 

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
650
1.124
Скопје
Вреди да, особено ако го начекаш на старо за добра цена :) Го користам на iPhone и немам поголеми замерки, а у живо за мене е смартвоч којшто изгледа најдобро. ГПСот знае да биде спор, ама веројатно зависи и од локација, не ми треба до толку таков тракинг. Само уште да му најдам повеќе каишки :)
За 200 евра ми го нудат
 

Anungunrama

Gaining Experience
5 февруари 2019
181
173
За 200 евра ми го нудат
Ја имав среќа да го земам за смешна цена, мислам дека накај 150 евра му е вредност на старо. Енивеј, прекрасен саат, ако си за смартвоч, не му се мисли. Имам сменето 4 до сега, ова е најблиску до саат на изглед, на све стои :)
 

architect

Unstoppable
27 ноември 2008
2.441
3.510
Скопје
architect's setup  
Processor & Cooler
i7 9700k Coffe Lake / NZXT Kraken x62
Motherboard
ASRock Z390 Pro4
Storage
SSD Samsung M.2 970 EVO 250 GB / 850 EVO 250 GB / WD EZEX 1TB
PSU
Corsair HX750i 80 Plus Platinum
RAM
G.SKILL TRIDENT Z RGB 2x 8GB ddr4 3000 mhz
Video card
Asus Rog Strix Gaming RТX 3070 O8G 8GB DDR6
Case
NZXT H500i black/red
Mouse
Logitech G Pro X Superlight white / Logitech G502 RGB / Deskpad Corsair MM350 PRO XL
Keyboard
ROG STRIX SCOPE NX TKL Moonlight white
Audio
Logitech Z625 2.1 THX Speaker / Logitech G335 White
Monitor
LG 27GL850-B
OS
Windows 11 x64
добри новчанициве му се вака на изглед.
Имам 4 купено до сега, кожа рачна изработка, во зависност од потреба и колку работи носам = менувам. Продава и балзам кој ја озвежува кожата инаку највеќе го носам v13 собира се !!!
Инаку и ремчињата се врв, нема промашај предобри !!!
 

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
650
1.124
Скопје
Ја имав среќа да го земам за смешна цена, мислам дека накај 150 евра му е вредност на старо. Енивеј, прекрасен саат, ако си за смартвоч, не му се мисли. Имам сменето 4 до сега, ова е најблиску до саат на изглед, на све стои :)
Готово го пазарев,фала ви на инфо и совети.
 

mihovkris

Unstoppable
1 јуни 2016
3.628
3.158
Неготино
Дечки го има ли некој што го користи Samsung Galaxy Fit 3?Искуство?
Ги купив за моите пред 2 недели. Мајка ми го полни на 7 дена, татко ми на 5 - 6, зависи (изгасено е она за мерење пулс). Пре-smooth интерфејс имаат, едино ме нервира горе у средина што има икона кога не ти е врзан со телефон.
Ок саатче за тие пари.
 

pipelin

*ੈ✩‧₊˚༺☆༻*ੈ✩‧₊˚
8 мај 2010
2.079
1.996
aleksandar.mk
pipelin's setup  
OS
macOS
Дечки го има ли некој што го користи Samsung Galaxy Fit 3?Искуство?
Јас го земав за вежбање, ок е вака, мало саатче на рака добро стои.. Интерфејсот е добар, поприлично е точен во оние базични информации...

Единствено смешно кај паметниов часовник е тоа што кога возам со раката на волан и има сонце, се појавува порака дека часовникот е „прегреан“ и му треба ладење (смешно малце) ама си работи. Не го пазам ич пошто го користам само за активности...
 

Атачменти

 • 1719529400545.png
  1719529400545.png
  510,6 KB · Прегледи: 40
 • 1719529434409.png
  1719529434409.png
  542,9 KB · Прегледи: 39
 • 1719529501226.png
  1719529501226.png
  612,6 KB · Прегледи: 39
 • 1719529620577.png
  1719529620577.png
  8 MB · Прегледи: 40

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
650
1.124
Скопје
Фала на инфото дечки, се мислам што часовник да земам искрено.Ми треба за основни работи(нотификации,чекори,батерија), некаде до мах 100 евра што би препорачале?
 

Goran995

Practice makes perfect
16 ноември 2019
1.175
1.972
Скопје
Фала на инфото дечки, се мислам што часовник да земам искрено.Ми треба за основни работи(нотификации,чекори,батерија), некаде до мах 100 евра што би препорачале?

Huawei GT3 ако начекаш на старо.
Предобар за намената, го имам откако излезе. Батеријата е лудило.

Негативно е што нема Play Store апликации (си има нивни, но се малку релативно), очекувано.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.301
Мислења
978.073
Членови
35.585
Најнов член
Megi
На врв Дно