• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Паметни часовници

acikaaa

Gaining Experience
22 октомври 2018
208
162
дали има некој искуство со овие паметни часовници
Suunto
кај нас ги имало во Scout и во Beosport ама цени неможев да најдам на нет.
Висока класа исто како Гармин, не сум користел Сунто али одлични се
 

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
1,817
3,170
дали има некој искуство со овие паметни часовници
Suunto
кај нас ги имало во Scout и во Beosport ама цени неможев да најдам на нет.
Прилично се квалитетни ама со цени се на ниво на Garmin Fenix.
 

mmarko

Gaining Experience
1 март 2013
169
114
mmarko's setup  
Processor & Cooler
Intel i7-4770K
Motherboard
Asus Gryphon Z87
Storage
Samsung 840 Pro 256GB, Samsung 860 Evo 500GB
PSU
Seasonic M12II Bronze 750W
RAM
Kingston HyperX Beast 2x8GB 1600MHz
Video card
Asus Dual GTX 1060 3GB OC
Case
SilverStone TJ08-E
Mouse
Logitech MX Master 3
Keyboard
X-Bows Ranger w/ Zealios v2 67g
Audio
Sennheiser HD 6XX
Monitor
Dell UltraSharp U2518D + Dell UltraSharp U2412M
OS
Windows 10
дали има некој искуство со овие паметни часовници
Suunto
кај нас ги имало во Scout и во Beosport ама цени неможев да најдам на нет.
Тука има и цени. Инаку во последно време не им оди толку добро изгледа, во споредба со Гармин и компанија. Пред некој ден ги купиле некои Кинези.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,100
Мислења
877,657
Членови
30,698
Најнов член
Rado
На врв Дно