Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Пакет Компјутерска периферија

Статус
Затворена за нови мислења.

iface

Gaining Experience
9 септември 2011
134
244
iface додаде нов оглас:

Пакет Компјутерска периферија - 3.000 ден.

Продавам пакет користени тастатури, мауси, слушалки.

30х мауси
23х тастатури
23х слушалки

Дел од периферијата е со УСБ приклучок, дел е со ПС/2.

Се продава само топтан

Цена 3000МКД

Видете го целиот оглас...
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
9.403
14.640
Во каква состојба е периферијава? И колав процент е PS2/USB? Изгледа ова интересно за кога ќе има следен бран донации.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.119
Мислења
974.982
Членови
35.426
Најнов член
ElenaS
На врв Дно