• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Паа да ви се претставам....

Статус
Затворена за нови мислења.

xenonsoft

Intern
2 февруари 2008
10
0
јас сум нов член на ИТ СЕК и сум многу задоволен од рабоатата на ИТ СЕК ФОРУМ, иначе сум студент на информатички факултет и одржувам еден сајт за софтвер на Македонија.
поздрав до сите вас
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
899
74
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Добредојде и пријатен престој!
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.296
Мислења
892.119
Членови
31.475
Огласи
16
Најнов член
DAVID BOMBATA
На врв Дно