• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

p990i neke da se povrze so domasniot wifi

DaDo|BT

Intern
21 септември 2007
258
13
dad0bt.blogspot.com
vaka dali doma6niot wifi ima nekoja enkripcija ( wep ,wpa ) ?
ako ima trgni ja i probaj pak da se konektira6 , ili pak vidi da ne slu4ajno e aktivna opcijata MAC filtering , ako e isklu4i ja i pak probaj da se konektira6
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

duki

Intern
24 август 2008
26
0
epa fala ama ja ne te razbrav bas najdobro!
Ako moze da mi kazes kade da gi najdam ovie opcii.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,728
Мислења
856,160
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно