• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

P5B-E Plus vs P5K

  • Ја почнал/а темата
  • #1

biber

Intern
10 ноември 2007
37
0
P5B-E Plus vs P5K
Која од овие две плочи би ги одбрале називсно од цената, чисто заради перформанси
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,714
Мислења
831,177
Членови
28,707
Најнов член
Cranium167
На врв Дно