• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Overshljokers!

  • Ја почнал/а темата
  • #1
M

Mr.Alien

Гостин
Ај, колку да се насмееме малку и разведриме...
Ставете некоја интересна пијана фотка тука!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4
M

Mr.Alien

Гостин
А на која од овие три се препозна :))?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6
M

Mr.Alien

Гостин
Што знам..срам те било во секој случај!
:LOL::LOL::LOL:

Ај, тури и ти некоја...
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Еве неколку од мене! :bravo:


Еееее и кенгуривe почнаа да пијат. :LOL::LOL::LOL:
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,220
16,748
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows


 
  • Ја почнал/а темата
  • #10
M

Mr.Alien

Гостин
Фоткиве што следат ме потсетија на оваа подзаборавена тема....:)) 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,003
Мислења
854,533
Членови
29,635
Најнов член
darkotolev
На врв Дно