• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Оваа е уште поголема колекција на IT eBooks

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
Искрено незнам што да кажам, дефинитивно најголемата колекција на IT eBooks што постои, вакво нешто никогаш немате видено, а нема ни да видите во блиска иднина.
Незнам само како имаа живци да објават толку многу линкови и тоа линкови директно за download, без непотребни и досадни пренасочувања кон други сајтови - строго линкот за директен download од rapidshare или некој сличен сајт.


Оваa е таа Најголема колекција на IT eBooks :bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,762
Мислења
850,109
Членови
29,466
Најнов член
ninobass
На врв Дно