1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ова не го сакате за вашата веб страна

Дискусија во форумот 'Останато' започната од Vavo, 30 ноември 2007.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Vavo

  Vavo
  Intern

  270
  14
  20 oктомври 2007
  Машко
 2. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist

  Nemozham nishto da iskomentiram :D
   
 3. StarBuck

  StarBuck
  HC

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
 4. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  ERROR 403
  Forbidden
  Your client does not have permission to get URL /interstitial?url=http://www.kocoracin.net/ from this server. (Client IP address: 77.29.*.*)
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...