Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Оригнални футроли Samsung S22

Статус
Затворена за нови мислења.

BaDMaN

Gaining Experience
26 април 2007
115
74
BaDMaN додаде нов оглас:

Оригнални футроли Samsung S22 - 2.000 ден.

Се продаваат 2 футроли за Samsung S22 купени од Amazon по грешка , по цена од 23 евра парче.

Двете футроли се во кутија, неупотребувани - цена 2,000 денари за двете.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.234
Мислења
977.113
Членови
35.547
Најнов член
minchevskis
На врв Дно