• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Оригинали...

  • Ја почнал/а темата 7h30n3
  • Време на почнување
  • Ја почнал/а темата
  • #1
7

7h30n3

Гостин
Здраво до сите,ме интересира каде можам да купам оригинални игри овде кај нас...
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Willkommen.

За оригиналки, види по продавниците за компјутери како АМЦ, мислам дека има и во Југотон, али не ме држи за збор.
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
мислам дека во АМЦ нема,ама имаше една продавница кај што за малце ке се "изгорев" со една оригиналка(DOOM 3),ама и да ме убиеш не ми текнува името:D.еден другар исто ми кажуваше за продавница за оригиналки,ако го сретнам ке го прашам каде се наоѓа и како се вика.поздрав
 

neW1

Gaining Experience
10 мај 2007
679
128
Аnhoch, Jugoton, Niko (кај Qbe), Germanos (за конзоли) and Wellcome :)
 

ekonomist

On your way to fame
17 јуни 2008
1,109
527
Оригиналите се стварно добра работа :)) Мислам дека најмногу оригинални игри можеш да најдеш во Југотон.
 

loykyloyk

Intern
22 октомври 2008
5
0
Јас се бавам со нарачки од странство за игри за секакви конзоли.
Кој е заинтересиран може да ми прати мејл на:

[email protected]

Игрите пристигаат за 7-14 дена од денот на нарачка.
Плаќањето се врши на денот на испорака.

Поздрав
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,734
Мислења
863,558
Членови
30,068
Најнов член
petrovskib
На врв Дно