• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Original War

  • Ја почнал/а темата
  • #1

WolverineMKD

Intern
13 август 2008
51
6
Dali nekoj ja igral ili ja znae igrata Original War strategia mnogu dobra ja igram odamna..?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

WolverineMKD

Intern
13 август 2008
51
6
hmm kako sto gledam nikoj ne e igral epa zemeta ili downloadirajte a
od www.ow-support.com demo kolku da vidite kakva e .. pozz mn e ubava igrava za onie sto igraat
strategy games ..... :bravo:
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Linkov ne raboti.
A vaka na izgled .....spored slikite sto gi vidov A baska i ocenkite...... za mnogu ocajna igra mi izgleda :ua:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,671
Мислења
862,045
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно