1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Оригинал футрола за Samsung a40

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од jovanovmk, 9 Мај 2020.

 1. jovanovmk

  jovanovmk
  Intern

  8
  1
  24 ноември 2008
  Ако некој знае од каде можам да купам оригинал флип футрола за samsung a40. Нема во телеком, сет и нептун.
  Оваа футрола[​IMG]

  Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
   
 2. olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,603
  3,536
  11 Декември 2008
  Машко
  На jovanovmk му/ѝ се допаѓа ова.
 3. damil

  damil
  On your way to fame

  765
  812
  2 Јануари 2015
  Машко
  Ви5до во Видео Дата сервисот кај Зоолошка да не има останато некоја. Јас таму си најдов, од СЕТ ги носат, ама имаа избор.
   
  На jovanovmk му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...