1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Orginalni toneri za Lexmark i HP

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од fazrijan, 11 Јули 2019.

 1. fazrijan

  fazrijan
  Gaining Experience

  132
  113
  24 Март 2012
  Машко
  Au
  Bi ve zamolil za ena procenka,i preporaka kaj da gi ponudam tonerive za prodazba normalno i tuka ke odat na prodazba dokolku nekoj se ponudi da gi zeme.

  5 x HP-51A
  3 x Lexmark C746 i C748 crna boja
  4 x Lexmark C746 i C748 zolta boja
  1 x Lexmark C746 i C748 palva boja
  1 x Lexmark C746 i C748 magenta boja

  1.jpg HP 1.jpg
   
Слични теми
 1. filipvselena
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,736
 2. filipvselena
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,050
 3. duracell
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  828
 4. gremlin
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  4,279
 5. pipelin
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  273
Вчитување...

Сподели

Вчитување...