1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Orginalni Antivirusi

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од filipvselena, 11 ноември 2007.

 1. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,794
  75
  7 Април 2007
  Mi interesiraat cenite na orginalnite antivirusi kako sto se McAfee,Norton,BitDefender(antivirus,internet security,total security),Kaspersky, itn.Otprilike znae li nekoj kolku im se dvizat cenite po Amc,Anhoch,Niko,Riversoft itn..Sakam da si kupam eden ali ne gi znam cenite:LOL:
   
 2. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  Ne znam za site ama eden drugar moj go kupi kasersky Internet Security 6 za okolu 800 denari.
   
 3. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  Kaspersky Internet Security за 800 денари?????????
   
 4. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,794
  75
  7 Април 2007
  Epa otprilike tolku se dvizat samo kolku tocno neznam zatoa me interesira
   
 5. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  Луѓе, дај размислете што зборувате. Касперски за 800 денари!!! Еве линк од официјална страна од Касперски со цени па уверете се сами.
  http://www.kaspersky.com/globalstore
   
 6. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  Taka mislam ne sum 100% siguren. Mozi gresam na velam ne. Ama i 6-ka e ne 7. Zatoa e po evtin. Fala bogu deka 7 ke e poskap najnov e.
   
 7. Mr.Alien

  Mr.Alien
  Гостин

  Во Анхоч во трговски:
  BitDefender AntiVirus v10 Retail 1325 ден.
  BitDefender AntiVirus v10 Internet Security OEM 745 ден.

  Што е разликата немам поим...вероватно во лиценцата (еден или повеќе компјутери), или опцијата за надградба по година дена. Проверете во секој случај.
   
 8. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,794
  75
  7 Април 2007
  Fala
   

Сподели

Вчитување...