• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

oracle inzener

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
АД Јака 80 Радовиш дирекција-Скопје бара:
- Инженер за развој на апликација на Oracle платформа и
- Инженер за ORACLE DBA
услови:
-диплома од Електротехнички факултет отсек КТИА или
диплома од Природно математички факултет отсек информатика
-возачка дозвола Б категорија
-познавање на англиски јазик
-познавање на релациони бази на податоци, предност работа на Oracle база и алатки
Заинтересираните да достават пропратно писмо, кратка биографија и копија од диплома во Архива на дирекција АД Јака 80
ул.Анкарска 33, 1000, Скопје.
Контакт e-mail: [email protected]
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,763
Мислења
850,111
Членови
29,466
Најнов член
ninobass
На врв Дно