Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Оптички печкордови

Статус
Затворена за нови мислења.

DemoUser

Practice makes perfect
27 април 2010
1.374
1.451
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
PSU
1300W SFX Cooler Master
Video card
NVIDIA Founders Edition 3090 Ti
Mouse
Logitech G305
Monitor
ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN 24.5”
OS
Windows 11 Home
DemoUser додаде нов оглас:

Оптички печкордови - 1.000 ден.

Оптички печкордови за оние кои си ги кинат по дома или миленичиња им ги џвакаат :)
Работат без никаков проблем и дур чекате од телеком техника да дојде овој го прештракувате и одма имате интернет.
Должината им е 1 метро.

1 Парче = 200 денари

Сите 10 = 1000 денари

Контакт 24/7 Viber : +38975651213 Зоки

Видете го целиот оглас...
 

DemoUser

Practice makes perfect
27 април 2010
1.374
1.451
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
PSU
1300W SFX Cooler Master
Video card
NVIDIA Founders Edition 3090 Ti
Mouse
Logitech G305
Monitor
ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN 24.5”
OS
Windows 11 Home
Продадени 2 комада останати уште 8
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.133
Мислења
956.132
Членови
34.529
Огласи
2.330
Најнов член
AnimusBlazer
На врв Дно