1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

OpenWrt 19.07.0 - First Stable Release - 6 January 2020

Дискусија во форумот 'Wi-Fi' започната од gdamjan, 12 Јануари 2020.

 1. gdamjan

  gdamjan
  On your way to fame

  2,244
  515
  3 Април 2008
 2. gdamjan

  gdamjan
  On your way to fame

  2,244
  515
  3 Април 2008
 3. gdamjan

  gdamjan
  On your way to fame

  2,244
  515
  3 Април 2008
Слични теми
 1. goch
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  937
 2. Rikimaru
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  676
 3. Андреј
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,939
 4. Pej4o
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,472
 5. Fatal1ty_
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  734
Вчитување...

Сподели

Вчитување...