Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

OpenCart Payment интеграција

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.401
9.253
За потребите на клиент ми треба да ангажирам некој што ќе може да изврши API интеграција на OpenCart со Webpay на Monri.
Пишете тука или ПП, не знам дали е на соодветно место темава.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.998
Мислења
972.967
Членови
35.345
Огласи
2.934
Најнов член
bojan.donev
На врв Дно