• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Опција на Форумов дали може да се имплементира

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
947
584
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Нешто како на ФБ што постоеше а го избришав... Да престане барем да ти излегуваат нотификации од одредени членови, без разлика дали можи да се отстрани нивно цитирање на твои коментари или пингање(што знам дека е можно ама претпоставувам за премиум членство)... Не дека нешто сум посебно расположен за нивно игнорирање, ама знаат многумина дека иронијата и сарказмот се добри само кога се гледаат на ТВ, и дека пријатното чувство е подобро отколку иритантноста...

Sent using Tapatalk
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
947
584
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Bate SASE на FB "нема леб"... Тука повремено само некои се унесат во непотребна дискусија...

Sent using Tapatalk
 

Bate Sase

Gaining Experience
27 мај 2021
181
146
Недојдија
Ај да ти објаснам пошто очигледно слабо сфаќаш.
Решението кое го бараш е да го направиш истото што и на ФБ си го направил. Избриши си го профилот и тука и решен проблем.
Кога ке се излораш од се и сешто тогаш нема да кој да те иритира.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,187
Мислења
879,743
Членови
30,814
Најнов член
SandraNikola
На врв Дно