• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ooVoo

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
најавено е како следната еволуција во интернет комуникацијата, тешко дека би го заменил windows live messenger но сепак вреди да се проба овозможува разговор со камера до 6 корисници, бесплатни телефонски разговори засега во Америка и Канада. Повеќе тука
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,062
Мислења
861,341
Членови
29,922
Најнов член
Qwerty29
На врв Дно