Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Online Internet заедници

Статус
Затворена за нови мислења.

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
online_communities.png


:D

Извор: http://xkcd.com
 

Lightlord

Intern
6 април 2007
86
1
Закон е мапава и точна е баш, ама има и многу форумски заедници не се овие официјалниве.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.260
Мислења
977.595
Членови
35.570
Најнов член
arbenneziri
На врв Дно