• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Онлајн продажба

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,283
28,584
kalco.ru
Moze li nekoj da kaze kako ide online prodazba na sliki(priroda).
Koj e najdobar sajt za objavuvanje , kako se vrsi naplatatata i takvi stvari
Cenam mislenja RESPEKT:D
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Мислам дека istockphoto е тоа што го бараш,може да се продаваат слики и др работи,незнам како оди наплата и такви ствари,пишува таму на страната како оди тоа,и еве ти линк до сајтот.
 

joop123

Intern
2 септември 2008
2
0
ova e naj j jaka kompania go ima i toa ssl ako znes so e ama ako ti treba instrukci samo prasuvaj :) tuka ke bidem naplata se vrsi kako so ke sakas ti preku banka cek karticka . fotolia
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,714
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно