1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Онлајн лихва... дали е легално?

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг' започната од petelko23, 3 Јануари 2017.

 1. Astro

  Astro
  Guru

  6,164
  8,494
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  That can be arranged, само нека тера бизнисот на фирмите што се занимаваат со ФИНАНСИСКИ ТЕХНОЛОГИИ нели? Гниди гнасни.
   
  На Lokvan и borcep им се допаѓа ова.
 2. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  168
  229
  9 Јуни 2015
  Машко
  овие се од тие МОДЕРНИТЕ ЛИХВАРИo_O
   
 3. ARMac

  ARMac
  Орган

  6,008
  6,809
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  По дома се заебаваме кога гледаме 1 на 1 на јутуб, Џамбазов земал кредити од Форца, па сега доживотно снима реклами да ги отплати. :D

  Јас попрво би одел 2 плати во минус него да подигам кредит од овие.
   
  На Lokvan му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Lokvan

  Lokvan
  Unstoppable

  2,494
  3,429
  12 Јануари 2016
  Машко
  Toа е друг оддел... Право па десно, втората врата од лево.
   
 5. Ilija Milcinoski

  Ilija Milcinoski
  Intern

  37
  11
  14 Декември 2014
  Машко
  Најлошото од се ова е што имаат ужасни chat-box на сите овие страници кој ги спомна ти.
   

Сподели

Вчитување...