1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

OnePlus паметни телефони - генерална дискусија

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од psyside, 1 Јуни 2017.

 1. DonFrozex

  DonFrozex
  On your way to fame

  852
  986
  9 Јуни 2011
  Машко
  Со здравје нека им се :)
  Дел се од форумов, дел од огласници и слично.

  Доколку не се продаде во наредните неколку дена, решен сум да го „конфискувам“ и да си го задржам за себе :)
  Така да, ако се деси тоа, може со некој на кој му фаќа црпката околу правење review да седнеме на пиво-две и да му го дадам да го ѕирне и да направи некоја фотка и коментари за телефонот.
  Чисто за ентузијастите и community-то што го имаме и што читаат дечки низ форумов, а немаат прилика да го ѕирнат.
   
  На Gumirano, smole, DaVoRkNe и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,467
  3,475
  1 Септември 2011
  Машко
  За review,јас сум заинтересиран,може да склопиме едно видео.Иако никогаш не сум правел,али ги гледам доста често,по светот,може да пробаме :)
   
  На DonFrozex му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Happy

  Happy
  Gaining Experience

  692
  208
  21 Јуни 2010
  Wellness советник
 4. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,533
  2,300
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
  Не ми е јасно зашо се замараш со стари новости, и тоа со првиот уред на OnePlus, стар 5 години. Во споредба со Самсунговиот Ноте 7 дебакл ова е смешка.

  Мојот 1+1 си работи без проблем од 2014 и уште вади 4+ саати Screen Time.
   
  На DonFrozex му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Rukfash

  Rukfash
  Gaining Experience

  338
  169
  24 Јануари 2019
  Машко
  Не ме занима
  Извињавам се за офтопик, ама здравјето е побитно од фрејмовите. Друже 2-3 месеца CH ALPHA и ке се опраеш. И мене ме болеше.
   
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Happy

  Happy
  Gaining Experience

  692
  208
  21 Јуни 2010
  Wellness советник
  Да те заплашам малце

  Иначе купи си нова батерија. Најверојатно има по али експрес ако побараш.

  Испратено од LYA-L09 преку IT.mk форум апликација
   
  Последна промена: 15 Јули 2019 во 01:05

Сподели

Вчитување...