1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

OnePlus One

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Sephiroth, 28 ноември 2018.

 1. Sephiroth

  Sephiroth
  Unstoppable

  3,475
  2,409
  14 Мај 2008
  Машко
  Продавам OnePlus One 3/64, супер сочуван со оригинал полнач и кабел. Цена 9000.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  DonFrozex, Jovan2389 и на aleksandardespotovikj им се допаѓа ова.
 2. Sephiroth

  Sephiroth
  Unstoppable

  3,475
  2,409
  14 Мај 2008
  Машко
 3. Bravo

  Bravo
  Gaining Experience

  159
  248
  12 Декември 2015
  Машко
  Без да ме сфатиш погрешно дека ти рушам цена, продадов ОнеПлус 2 за 7000.
  Не дека телефоните не вредат, само тешко се продаваат.
   
  На draganamon, gocetan, TylerMkD и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. Sephiroth

  Sephiroth
  Unstoppable

  3,475
  2,409
  14 Мај 2008
  Машко
 5. Глупав

  Глупав
  Gaining Experience

  278
  110
  20 Април 2008
  Машко
  Без да ме сфатиш погрешно дека барам телефон,
  ама во денешно време е глупо да купуваш "флегшип" за 30 000,
  кога имаш одлични телефони за до 10к, кои пред година или две исто така ги красел тој епитет...
  Само за да по година истите ги купиш пак за 10к, и пак да бидеш со заштеда од 10к (па дури и со два телефона)
  Само мое просто размислување...
   
Слични теми
 1. temelk4

  Продадено OnePlus X

  Одговори:
  2
  Прегледи:
  862
 2. Martinovski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,171
 3. bxxxn
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,976
 4. gorgekara
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  3,903
 5. DonFrozex
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,820
Вчитување...

Сподели

Вчитување...