1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

OnePlus Bullets Wireless 2

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од Tome83, 24 Јануари 2020.

 1. Tome83

  Tome83
  Intern

  1
  0
  14 oктомври 2016
  Машко
  Здраво,

  Дали знае некој кај нас дали може да се најдат овие слушалки OnePlus Bullets Wireless 2 или препорака за некои со слични карактеристики во тој ценовен ранг.

  Фала,
  Томе
   
Слични теми
 1. gorgekara
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  5,101
 2. DonFrozex
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  4,482
 3. sp1on
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  300
 4. DonFrozex
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,084
 5. DonFrozex
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,284
Вчитување...

Сподели

Вчитување...