Проценка Oneplus 8 - 8/128

Wateva!

Gaining Experience
7 март 2014
208
254
Се продава Oneplus 8 - 8/128.

Купен од Мобеликс во Август 2020. Во беспрекорна состојба, доаѓа со 4-5 маски и комплет кутија и оригинален полнач/кабел.

Ќе си добие Андроид 12 за скоро.

Предложете цена.


oneplus-8-1.jpg
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,021
Мислења
870,304
Членови
30,356
Најнов член
JanaTrpkovska1
На врв Дно