1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Oneplus 7 - Нов, некористен

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од cipiripi, 14 Јули 2019.

 1. cipiripi

  cipiripi
  Gaining Experience

  293
  317
  7 Септември 2010
  Телефонот е потполно нов и некористен, со целосно пакување и 2 оригинални футроли (едната е силикон проѕирен, другата е црна- модел nylon која кошта 15евра).

  Европски модел, со европски полнач, верзија со 6ГБ Рам и 128ГБ меморија, црна (темно сива) боја.

  Цена: 425 евра - фиксно

  Контакт преку ПП.

  П.С. Замена не ми одговара. [​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my SM-G970F using Tapatalk
   
  На DaVoRkNe, mdeni, gremlin и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. cipiripi

  cipiripi
  Gaining Experience

  293
  317
  7 Септември 2010
  425eu

  Sent from my SM-G970F using Tapatalk
   
  На mdeni му/ѝ се допаѓа ова.
 3. cipiripi

  cipiripi
  Gaining Experience

  293
  317
  7 Септември 2010
  Up

  Sent from my SM-G970F using Tapatalk
   
 4. cipiripi

  cipiripi
  Gaining Experience

  293
  317
  7 Септември 2010
  26000 денари - фиксно

  Sent from my SM-G970F using Tapatalk
   
  На mdeni му/ѝ се допаѓа ова.
 5. cipiripi

  cipiripi
  Gaining Experience

  293
  317
  7 Септември 2010
  420eu

  Sent from my SM-G970F using Tapatalk
   
 6. cipiripi

  cipiripi
  Gaining Experience

  293
  317
  7 Септември 2010
  415eu

  Sent from my SM-G970F using Tapatalk
   
  На spiritBreaker му/ѝ се допаѓа ова.
 7. cipiripi

  cipiripi
  Gaining Experience

  293
  317
  7 Септември 2010
  25000 денари = 405eu

  Футролата веќе не е во понудата.

  Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
   
Слични теми
 1. gorgekara
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  5,259
 2. DonFrozex
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  4,547
 3. DonFrozex
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,119
 4. DonFrozex
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,406
Вчитување...

Сподели

Вчитување...