• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка OnePlus 3T

  • Ја почнал/а темата
  • #1

lumixoid

Gaining Experience
22 септември 2008
142
158
Ве молам за проценка на OnePlus 3T 6/64GB
Стар 4 години, кај мене 3г и 11 месеци. 1 месец беше кај @psyside :)
Состојбата е скоро како нов. Има многу мали знаци на користење и неколку плитки гребаници на екранот (ги има во сликите).

Галерија од телефонот и додатоците што ќе ги добиете со него: View: https://imgur.com/a/XKAzCJa

Нарачани ми се и две хидрогел фолии, штом ќе стигнат ќе му ги предадам на новиот сопственик (US $2.79 |CHYI Hydrogel film for oneplus 8T 7t 7 8 9 pro screen protector 3D back film for one plus 6 5 3 T nord N10 5G not tempered glass|front back|screen protector filmscreen film - AliExpress).
 

psyside

Rising Star
4 септември 2008
27,849
28,782
psyside's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 [email protected] + PCCooler X5
Motherboard
Asrock B450 HDV
Storage
970 EV0 Plus 500GB
PSU
Evga 750W BQ
RAM
2x8GB Hyper X [email protected] 3200
Video card
Asus RTX Dual EVO 2060 Super
Case
CM Masterbox E500 with ODD
Mouse
Cooler Master Storm Spawn + Corsair 140/Zalman ZM-F4
Keyboard
Logitech G910
Monitor
Asus PA328Q Pro Art
OS
WIN 10 Pro X64
5K моја проценка.....
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,096
Мислења
838,449
Членови
29,018
Најнов член
dimitar.spiroski
На врв Дно