Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Oneplus 10 pro

Статус
Затворена за нови мислења.

Chris T.

.NET Developer
7 февруари 2023
23
26
Chris T. додаде нов оглас:

Oneplus 10 pro - 36.000 ден.

Се продава Oneplus 10 Pro 12GB RAM, 256GB internal storage, купен директно од Oneplus, користен е многу малку (2 месеци) и седи во фиока моментално, причина е тоа што користам Pixel 7 pro и немам потреба од него, иди комплетно со кутија и се што си е со него фабрички

Видете го целиот оглас...
 

Chris T.

.NET Developer
7 февруари 2023
23
26
Никогаш не сум коментирал цени, но, истиот OnePlus се продава, нов, неупотребуван за 28 000 ден

А и на ebay веќе се наоѓа и под 450$
да во право си, ама овој е 8/128, мојот е 12/256 што апсолутно не е истиот и има прилично разлика во цена измеѓу нив, види мобеликс и ледиком за тоа...... за на ebay ако имаш кој да го донеси супер, ако ти го носат до тука ќе си платиш царина и данок и ќе ти биде мн поскапо. и ајде да речиме дека има простор за договор :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.228
Мислења
976.916
Членови
35.537
Најнов член
martin987
На врв Дно