• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Oneplus 10 pro kako nov

Hristijan Taseski

.NET Developer
7 февруари 2023
13
20
Hristijan Taseski додаде нов оглас:

Oneplus 10 pro kako nov - 1 ден.

Се продава Oneplus 10 Pro, донесен од Белгија купен директно од Oneplus, користен е многу малку (2 месеци) само колку да се провери дали е сѐ во ред со него, иди комплетно со кутија и се што си е со него фабрички, цена по договор

Видете го целиот оглас...
 

goce03

Unstoppable
20 јануари 2015
1.536
3.117
Skopje
goce03's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i5-10500
Motherboard
ASUS PRIME B460M-A
Storage
SSD Kingston NVMe A2000 1TB /HDD Toshiba P300 2 TB
PSU
Cooler Master MWE 600W White
RAM
2x8 DDR4 Kingston HyperX Predator
Video card
INNO3D RTX 2060 SUPER
Case
CoolerMaster Case K350
Monitor
HP EliteDisplay e232
OS
Win 10
За 1 денар одма го земам.
 

gloria borger

On your way to fame
10 мај 2018
427
792
херцажа
па со оглед на состојбата што практично е некористен телефонот, 650 евра
Дали е користен не можеме да знаеме, знаеме само дека е стар 2 месеци, значи не е нов и кошта 40К, а нов кошта 43К во мобеликс.
 

Hristijan Taseski

.NET Developer
7 февруари 2023
13
20
Дали е користен не можеме да знаеме, знаеме само дека е стар 2 месеци, значи не е нов и кошта 40К, а нов кошта 43К во мобеликс.
8/256 е нивниот, овој е 12/256, како и да е кај нив овој модел е 51000 (кога го имаа), а ледиком моментално го даваат 48000 оваа конфигурација ама само зелен мислам оти имаа
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.590
Мислења
926.679
Членови
33.196
Огласи
1.301
Најнов член
tamildhol
На врв Дно