• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

On.Net vs Netoel

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
On.Net vs Neotel

Еве и официјално е Неотел ја доби концесијата за спроведување на Wimax на територијата на Македонија, што мислите колку ќе биде успешна целата работа колкава конкуренција ќе биде на On.Net што ќе измени тоа кај нас...
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Еве и официјално е Неотел ја доби концесијата за спроведување на Wimax на територијата на Македонија, што мислите колку ќе биде успешна целата работа колкава конкуренција ќе биде на On.Net што ќе измени тоа кај нас...
Obichniot korisnik ne treba da se grizhi za kakva i shto konkurencija ima nadvor, ednostavno da se nadeva na pogolema konkurencija, koja znachi podobra i pokvalitetna usluga, pogolem izbor, i poevtini ceni.

Jas sum malku skeptichen okolu celata rabota shto se sluchuva, no za toa potoa...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,971
Мислења
853,798
Членови
29,613
Најнов член
mmx1990
На врв Дно