• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Он.нет вработува - Асистент на продажба [до 27.04.2008]

Статус
Затворена за нови мислења.

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Ако си млад/а (до 30 години) и полн/а со елан и желба за работа, а сакаш да работиш во компанија која е иновативна и успешна, континуирано освојува нови сегменти од телекомуникацискиот пазар, бара посветеност од своите вработени, но им отвора и многу нови можности

Oн.нет е компанијата во која ќе можеш да ги претвориш твоите амбиции во реалност!

Испрати твое CV со слика на е-маил: [email protected] најдоцна до 27.04.2008 година со назнака (subject) "Асистент на продажба".
Кандидатите треба да имаат солидно познавање на Microsoft Office и англиски јазик.

Можеби токму ти да си делот од слагалката што ни недостига во тимот за Директна продажба!

АСИСТЕНТ НА ПРОДАЖБА


* комуникативен/а, љубезен/а и добар/а во преговори;
* со развиени продажни способности;
* спремен тимски да создаваш нови вредности.


Он.нет
 

Vavo

Intern
20 октомври 2007
273
17
Skopje
? 8000 ? :ua:

Ова работава е како продавач. Некое друго работно место?
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
Chekajte be luge.. odma so razocharuvanje.. Rasprashajte se podetalno prvo, dali e standardna 8000, dali kje imat pokachuvanje, shto pokonktreno vie treba da pravite..
Ajde, ova mozhe da bide nechija shansa za vrabotuvanje..
 

Lenin

Intern
6 мај 2007
5
0
www.dt-gaming.net
hmm da ne beshe drugarceto moe, ( koe pred nedela dena izleze od rabota od on net poshto prodavnicata se zatvori i ne dobi plata za tie 2 i pol meseci so gi raboteshe... bruka... ) ke pushtev CV :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42.984
Мислења
890.295
Членови
31.719
Огласи
222
Најнов член
Cicoblageeeeee
На врв Дно