• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

on.net na Outlook express

  • Ја почнал/а темата
  • #1

dreamer26

Intern
5 ноември 2007
14
0
dali nekoj znaj da podesi solo3 on.net accaunt na outlook i dali mozi besplaten meil na mail.net.mk(on net) da se podesi na outlook express
posto mnogu "dobra" tehnicka podrska imaat ovie pa moram da prasam na formumot
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,911
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно