• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

On-Line Theme Maker

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Dobar sajt za pravenje na temi za mobilen(Bilo koj model).A isto taka i za simnuvanje na temi,wallpapers i mnogu drugi raboti za mobilen.
Odi tuka.
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Go znam ovoj sajt mnogu e dobar sekogas od nego zimnuvam temi i sliki za mobilniot, no seuste nemam napraveno tema. Ce probam.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,054
Мислења
860,986
Членови
29,910
Најнов член
Bender
На врв Дно