• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

On-Line гатач (www.peteranswers.com)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Obicno ne veruvam vo vakvi raboti ama ova.....
Odete na :bravo: www.peteranswers.com:bravo: postavete nekoe prasanje i ke vi odgovori(Odgovara samo ako mu veruvate).
Jas ne mu veruvam pa za toa ne mi odgovara ,a na drugarka mi i odgovara.
Videte pa kazete sto vi rekol na vas!1
Eve sliki da vidite od toa sto go prasuvav.I se e vistina samo imase nekolku greski vo pisuvanjeto.Inace ne znam sto e ova se ti kazuva tocno dali e :LOL: duhh:LOL: ......

[url=http://www.freeimagehosting.net/][/URL]

[url=http://www.freeimagehosting.net/][/URL]

[URL=http://allyoucanupload.webshots.com/v/2002037062337154937][/URL]
 
D

DimitarMK

Гостин
море ај од кај знае дали му верувам или не :LOL:

Eдит: јакооо :))
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,419
1,175
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
И мене не ми верува Ч)
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
:) грех...
Прашање: Зошто џабе трошиш простор на интернет?
Одговор: Why you don't let another person ask me? Maybe I'll answer.
па господа, навалете :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #13

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Aleksandar-te gledate deka e vistina.
IT E NAJDOBAR MAKEDONSKI FORUM!!!:bravo:
Mora da mu veruvate za da vi odgovori.A vie ne mu veruvate i nema da vi odgovori.Kako na drugarka mi i odgovaraa aaa!!!!
 

Delicon

Gaining Experience
10 јуни 2007
1,015
460
delicon.mk
Ајде почнете да верувате и вие. :LOL:

[ame="http://youtube.com/watch?v=5TkHJsaapok"]YouTube - Peter Answers Prank Tutorial[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=VxwLXK_ewDY"]YouTube - How to Use Peteranswers.com[/ame]
 
  • Ја почнал/а темата
  • #15

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
:bravo:Gledate aaaaaa sega se uverivte.Nema nisto montaza vi vikam.:bravo:
 

petar.bt

Intern
12 август 2007
731
20
Глупости

Како можите некој да верувате во вакви работи?
Ова се чисти глупости
 
D

DimitarMK

Гостин
Глупости се е бре, да верувате во вакви булшитови треба да сте... :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,754
Мислења
849,924
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно