• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Он-лајн вработување... ? [линкови]

  • Ја почнал/а темата
  • #1

papi

Intern
10 ноември 2007
6
0
dali nekoj znae dobri sajtovi za naoganje rabota, proekti i slicno, nesto kako freelancer.com
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,658
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно